DB-Game

Szpital East City

Go down

Szpital East City

Pisanie  Ryo on Pon Sty 16, 2012 9:58 pm

[akapit]Jak na przyzwoite miasto przystało, East City posiada pokaźny szpital.Ogromna budowla przypomina drapacz chmur, a ilość pięter liczy sobie około trzydziestu, toteż dostanie się na to najwyższe trwa długo nawet przy użyciu windy. Zbudowana z twardej cegły konstrukcja, daje wrażenie bezpiecznej i solidnej. Najważniejsze pomieszczenia, od których zależy los pacjentów, znajdują się na dole, by jak najszybciej udzielić pierwszej pomocy. Jednak wszystkie oddziały są porozrzucane po piętrach, tak aby łatwo było je znaleźć. Tak więc na parterze znajduje się izba przyjęć. Piętro, odwiedza setki osób dziennie, przez co o każdej porze jest tam tłoczno. Pielęgniarki biegają pospiesznie by udzielić pierwszej pomocy poszkodowanym, lub odsyłają ich w ręce lekarzy . Na kolejnych piętrach, kolejno znajduje się oddział chirurgiczny, gotowy w każdej chwili pociąć człowieka. Kardiologia, gdzie dzięki zaawansowanym technologicznie maszyn potrafią uratować każde serce. OJOM, dokąd trafiają pacjenci, których jedyna możliwość przeżycia, to pracujący za nich sprzęt, jaki symuluje pracę organizmu. Takie osoby są potocznie nazywane warzywami, ze względu na ich egzystencję, sposób bycia. Piętro wyżej znajduje się oddział ortopedyczny. Niektórzy żartobliwie mówią, że poskładają tam nawet bezkręgowce, co po części jest prawdą.
[akapit]Najwyższym piętrem "medycznym" jest weterynaria. Jej położenie oznacza istotność i priorytet w całym szpitalu, bowiem życie zwierząt dla lekarzy jest mniej ważne niż istot naczelnych.
[akapit]Wszystko zawdzięczamy doświadczonemu ordynatorowi Haruhiko, dzierżącego tą posadę blisko 20 lat, wciąż z charyzmą zarządzając placówką. Jego oddanie i sposób działania, powoduje napływ pacjentów nawet z West City, którzy zasłuchując niemalże legend o szpitalu East City chętnie przyjeżdżają do miasteczka by sprawdzić ich prawdziwość.
[akapit]Jeżeli tutaj trafiłeś, wiedz, że jesteś w dobrych rękach.
avatar
Ryo
Admin

Liczba postów : 16
Join date : 23/08/2011
Skąd : Mazowsze

Szczegóły:
Rasa: Mistrz Gry
Link do KP:

Zobacz profil autora http://db-game.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach